Hair Design
Vlasové štúdioČo robíme?

 • základom dobrého účesu je strih — dámsky, pánsky, detský
 • fúkaná, vodová, denný účes
 • spoločenské účesy
 • farbenie, melírovanie, tónovanie, ombre, sombre, sunnkis, balayage, prelivy, melire tón v tóne a mnoho iného — výhradne vlasové farby Joico
 • rekonštrukčné vlasové kúry Joico — s naparovaním vlasov, pokožky a zažehlením Kpak vapor fuel
 • Brazil keratín
 • Olaplex — prvá a jediná zložka, ktorá trvalo opravuje vlasy — (kúra vlasová, použitie do farieb a odfarbovačov)
 • predlžovanie vlasov (panenské európske, ruské)
 • zahusťovanie vlasov
 • posúvanie vlasov
 • prepájanie vlasov
 • odpájanie vlasov
 • predaj vlasov
 • výkup vlasov
 • predaj vlasovej profesionálnej kozmetiky Joico
 • predlžovanie vlasov Great Lengths — Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní a zahusťovaní vlasov

Vlasové Kúry

K Pak rekonštrukčná terapia

Pre poškodené,oslabené alebo namáhané vlasy. Preniká až do jadra vlasu a vypĺňa ho keratínom a chýbajúcimi aminokyselinami, výsledkom sú zdravé,pružné a lesklé vlasy.

Zažehľovacia keratínová terapia

Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob rekonštrukcie. Pomocou špeciálnej žehličky do vlasov aplikujeme nanotechnologicky spracovaný keratín a aminokyseliny, táto zmes vytvorí neviditeľný ochranný obal, vďaka ktorému sú vlasy zdravé, hebké, ľahko upraviteľné a hlavne chránené.

Scalp therapy

Účinná pomoc pri problémoch s pokožkou hlavy/lupiny, zvýšený mazotok, svrbenie. Jedná sa o liečebnú masáž, pri ktorej sa používa patentované sérum - to dokáže vyrovnať Ph, ukľudniť podráždenie a obmedziť nadmerné padanie vlasov.

Smooth Cure terapia

Kúra, ktorá na 72 hodín vyrovná kučeravé alebo porézne vlasy, bez toho, aby bolo nutné ich vyžehiť, zároveň poskytuje vlasom ochranu proti vzdušnej vlhkosti na celých 24 hodín.

Moisture terapia

Vhodná pre suché, lámavé vlasy. Zabezpečí vlasom potrebnú vlhkosť a spúšťa ich samohydratačný proces, po kúre sú vlasy viditeľne pružnejšie, odolnejšie a pevnejšie.

Značka Joico

Farby Joico-Farby a melíry Joico obsahujú patent Quadramín komplex, ktorý sa postará o to, že vlasy sú počas týchto úkonov zároveň rekonštruované, vyživované .Výsledný efekt je zdravím žiariaca nevymývajúca farba, ktorá dokonale kryje šediny a nezaťažujúci melír.

Je taká unikátna, že keď ju raz vyskúšate, už nebudete chcieť inú! Reč je o revolučnej farbe na vlasy značky JOICO LumiShine.Novinka od značky JOICO funguje úplne odlišne, než tradičné farby na vlasy. Doteraz ste boli zvyknuté na klasické farby s obsahom amoniaku. Pôsobením amoniaku sa otvoria vlasové kutikuly a do vlasov sa vnesú farebné pigmenty. Popritom sa však vlasy zbavia arginínu. Výsledkom sú zafabené, no zničené vlasy.

Značka JOICO využíva prevratnú technológiu ARGIPLEX – preukázateľne účinný komplex troch zložiek, ktoré vlas zregenerujú, uzamknú v ňom farbu a pridajú lesk. Arginín jemne pomáha otvoriť kutikuly, farbu vnesie hlboko do vlasov, čím ich doplní o arginín a posilní ich stavbu. Kvadramínový komplex opätovne vybuduje vnútornú štruktúru vlasu. Patentovaný komplex kondicionérov vytvára silný ochranný štít a dokonalý lesk.

Pár faktov o značke Joico:

 • Joico je lídrom v oblasti profesionálnej vlasovej starostlivosti vo viac ako 65 krajinách vo svete.
 • Joico je oceňované odborníkmi a venované klientom
 • Joico je na trhu 30 rokov, čo ho zaväzuje k tomu, aby vlasy klientov neboli len prácou ale hlavne vášňou
 • Joico neponúka len vynikajúce produkty, ponúka riešenia vlasových problémov
 • Joico je súčasťou renomovanej skupiny Shiseido, ktorá je známa výnimočnou kvalitou a také je aj Joico
 • Joico chráni planétu – nemusí voliť medzi jej ochranou a starostlivosťou o vlasy. Dokáže vyrábať a distribuovať svoje výrobky bez poškodzovania nášho životného prostredia
 • Joico obaly aj prospekty sú z veľkej väčšiny recyklovateľné
 • Joico je humánne – nikdy netestuje svoje produkty na zvieratách
 • Joico má 7 produktových skupín s viac ako 50- imi produktami pre všetky typy vlasov a problémy s nimi. Šampóny, kondicionéry, laky, lesky, tužidlá, masky a ešte oveľa viac. Čokolvek potrebujete – Joico vám to ponúka
 • Joico v roku 2013 prišlo s prevratnou novou technologiou – najväčším zlomom v oblasti starostlivosti o vlasy. Joico dokáže nahradiť chýbajúci článok reťazca DNA zdravého vlasu čím dosiahne obnovu a ochranu vlasov
 • Bio Advanced peptid complex dokáže ešte viac ako ľudský keratín, je to najsilnejšia cielená rekonštrukcia vlasov, ktorá odstráni akékoľvek poškodenie a zabezpečí prevenciu – predchádzanie poškodenia.

Čo to znamená pre vlasy?

 • výrazné zlepšenie kvality
 • viditeľnú zmenu už po 1. použití
 • pretrvávajúcu rekonštrukciu
 • vysoký lesk vlasov, ktoré sú plné života a sily
 • Žiadné pokusy na zvieratách

Nano-technológia, kvalita, integrita, patentované terapie vlasov, omladzujúce rekonštrukčné farby, šetrné melíry, špičkové domáce produkty-toto sú benefity značky.Sme hrdí, že môže byť súčasťou nášho salónu. Joico je absolútnym právom už viac ako desať rokov na stupni víťazov v svetovej kaderníckej akadémii. Výnimočnosť a kvalitu, ktoré táto značka ponúka posúvame ďalej vám- našim klientom.

Pri výrobe akýchkoľvek produktov firmy JOICO sa nevykonávalo ani nepoužíva akékoľvek testovanie na zvieratách.Bezpečnosť výrobkov JOICO je zabezpečená použitím výlučne bezpečných surovín, po prípade testovaním pomocou epikutánnych testov na dobrovoľníkoch, pod dohľadom dermatológa.

JOICO je šetrné k životnému prostrediu

Vo firme JOICO neveríme,že by ste mali byť nútení voliť medzi planétou ktorú máte radi a produktami, ktoré radi používate .To je dôvod, prečo ideme nad rámec toho čo sa od nás očakáva, aby sme vám zabezpečili čo najlepšiu starostlivosť o vlasy a zároveň ochranu našej planéty.

Certifikáty

Všetok náš tovar spĺňa podmienky stanovené Európskou úniou. Všetky výrobky spoločnosti Joico prechádzajú veľmi dôkladnými testami pred tým ako sú zaradené do predaja. S tým súvisí i fakt, že musia byť certifikované a registrované v Štátnom ústave pre kontrolu liečív alebo Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Kozmetické výrobky

Kozmetické výrobky sú registrovené na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §15 ods.7 nariadenia vlády SR č. 658/2005 Z.z. ktorým sa ustanovujú požiadavky na kozmetické výrobky v znení neskorších predpisov.

Ošetrenie Olaplex

Nové revolučné salónne ošetrenie

Prejdite na svetlejší odtieň. Posuňte hranice farbenia ďalej bez toho, aby bola ohrozená integrita vlasov. Či pracujete v kaderníckom salóne alebo ste štylistami pri profesionálnom fotení, pri farbení sa už nemusíte obávať poškodených vlasov.

Olaplex môžete použiť ako systém pre dokonalé farbenie, alebo ako samostatné ošetrenie. Voľba je na Vás. Pridajte prípravok Olaplex Bond Multiplier č. 1 do zosvetľovača alebo farby a po opláchnutí farby z vlasov aplikujte prípravok Bond Perfector č. 2. Výrazne tak znížite poškodenie pri každom farbení.

Ponúknite svojim klientom aj ošetrujúcu domácu starostlivosť Hair Perfector č. 3, ktorou môžu predĺžiť trvanlivosť farby a dodať vlasom potrebnú starostlivosť. Domáca starostlivosť by sa mala používať 1x týždenne pre ďalšie posilnenie vlasov a na ochranu pred budúcimi chemickými ošetreniami. Prípravok Hair Perfector č. 3 Take Home má ďalšie úžasné výhody oceňované stovkami klientov.

A čo to vlastne je, ten Olaplex?

Jedná sa o ORIGINÁLNU chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Takému prípravku nie je možné konkurovať!

Začali sme tým, že sme našli dvoch popredných svetových odborníkov v oblasti materiálov a chémie, ktorí nikdy predtým nepracovali pre vlasový priemysel - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikol tak tím snov, ktorý s čerstvým nadhľadom vynašiel chemickú zložku, ktorá bez silikónu a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch behom chemického ošetrenia a po ňom. Výsledkom sú vlasy silnejšie než kedykoľvek predtým. To všetko môže znieť ako marketingový trik, ale prečítajte si, čo o Olaplexe hovoria poprední kaderníci na sociálnych sieťach. Ako sami uvádzajú, najlepším testom je použitie v praxi.

Predlžovanie vlasov

Naše vlasy

Ponúkame vlasy panenské, farbené do rôznych odtieňov blond a hnedej, tiež vlnité. Vlasy dosahujú dlhú životnosť bez motania, dobre sa češú. Vlasy je možné farbiť, odfarbovať (odporúčame zveriť tieto úkony skúsenej kaderníčke), žehliť, natáčať.

Ruské vlasy panenské

Panenské ruské vlasy na predlžovanie v tmavých farbách najtmavšej hnedej a prírodnej čiernej, rovné alebo jemne vlnité. Vlasy neboli nijako chemicky upravované, dosahujú dlhú životnosť bez motania, dobre sa češú. Vlasy je možné farbiť, odfarbovať (odporúčame zveriť tieto úkony skúsenej kaderníčke), žehliť, natáčať.

Ruské vlasy hnedé

Kvalitné ruské vlasy na predlžovanie rovné i jemne vlnité, odfarbené a následne zafarbené z tmavých panenských ruských vlasov so zachovaním smeru rastu. Vďaka tomu sa vlasy nemotajú, dobre sa češú, zachovávajú si kvalitu a prirodzený lesk. Vlasy je možné dofarbiť (skúseným kaderníkom), žehliť, natáčať.

Ruské vlasy blond

Ruské vlasy blond sú veľmi šetrne a kvalitne odfarbené pomocou šetrnej technológie, vďaka ktorej si zachovávajú vysokú kvalitu, prirodzený lesk a dlhú životnosť. Smer rastu vlasov je zachovaný, čo zabezpečuje, že vlasy sa nemotajú ani po mnohých umytiach a dobre sa češú. Vlasy je možné ďalej dofarbiť (skúseným kaderníkom), napríklad do tmavšej blond a podobne, žehliť, natáčať. Farba: platinová blond. Na vlasy nie je nanesený silikonový lesk.

Panenské slovenské vlasy

Slovenské vlasy sú prekrásne, lesklé a hlavne jemné vlasy. Pri predlžovaní a zahusťovaní majú totožnú štruktúru, hrúbku a geografický pôvod – to sú tie dôvody, pre ktoré dokonale splynú. Je to však ten najvzácnejší a najexkluzívnejší tovar na celom trhu! Jednak kvôli tomu, že nás je ako obyvateľov veľmi málo a hlavne na Slovensku nie je bežné pestovať si vlasy na ich následný predaj. Preto sa teším, že aj vďaka výkupu, ktorý realizujem Vám môžem tento luxus ponuknut.

Predlžovanie, zahustovanie vlasov keratínom, metóda za tepla

Vlasy sa napájajú pomocu keratínu a tepelných klieští. Táto metóda na predlžovanie vlasov je veľmi vhodná pre jemné a riedke vlasy, spoj je nenápadný, malý, vlasy vyzerajú veľmi prirodzene. Po dvoch až štyroch mesiacoch sa spoj kliešťami rozdrtí, prameň sa stiahne, nanesie sa nový keratín a pripojí bližšie k hlave.

Predlžovanie, zahustovanie vlasov micro ringami, metóda za studena

Veľmi šetrná metóda na predlžovanie vlasov krátkymi alebo dlhými mikro krúžkami. Prameň sa k vlastným vlasom nelepí, len sa tlakom kliešťami na micro ring pevne pripevní. Je vhodné používať silikovné micro ringy aby sa zabránilo orezávaniu vlastných vlasov. Táto metóda nie je vhodná pre jemné a riedke vlasy, spoje sú viac vidieť ako pri keratíne.

Prezrite si fotky hotových predĺžení:

EASILOCKS Revolučná metóda v predlžovaní a zahusťovaní vlasov

Easilocks je síce nováčikom na trhu - vznikol v roku 2010, ale už teraz sa radí medzi špičku v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. Je nositeľom prestížneho ocenenia Hair Awards a rýchlo si získava priazeň mnohých celebrít po celom svete.

História Easilocks

Zakladateľom Easilocks je kaderník Shane O'Sullivan, ktorý sa vlasom začal venovať už vo veľmi mladom veku, už ako 18 ročný získal od svetoznámeho Vidal Sassona prestížne ocenenie kolorista roka. Je víťazom nespočetného množstva kaderníckych súťaží po celom svete a jeho precízne strihy a inovatívne techniky mu zabezpečili popredné miesto medzi celebritnými kaderníkmi. Po veľkom svetovom úspechu bol Shane vybraný z tisícov kaderníkov ako ambasádor niekoľkých popredných značiek,ktoré sa zaoberali predlžovaním vlasov a a neustálej inovácie tejto techniky. Pracoval v mestách ako New York, Chicago, Las Vegas, Sandiego či Los Angeles. Shane mal možnosť vyskúšať takmer každú techniku predlžovania vlasov, ale na každom zo systémov našiel niečo,čo mu nevyhovovalo. Posledné roky strávil hľadáním ideálneho riešenia pre predlžovanie a zahusťovanie vlasov, vyvrcholenie prišlo v roku 2010, kedy založil spoločnosť EASILOCKS, ktorá prináša inováciu v podobe opakovane použiteľného revolučného predlžovania vlasov.

Čím je Easilocks výnimočný?

Pri predlžovaní, alebo zahusťovaní touto metódou nie je potrebné použiť žiadne nežiadúce teplo,lepidlo ani šitie. Tento systém nespôsobuje extrémne pnutie alebo poškodenie vlastných vlasov. Easilocks nielen vyzerá veľmi prirodzene, ale jeho nosenie je natoľko pohodlné, že klient po chvíľke aj zabudne že ho má! Metóda Easilock bola starostlivo navrhnutá tak, aby zachovala celistvosť vlasov a zároveň dodávala objem a dĺžku, bez obáv z nežiadúcich účinkov ako je štiepenie vlastných vlasov.

Spoje ITips

Spoje Easilocks sú vyrobené z najvyššej kvality medi a tekutého silikónu, vďaka tejto unikátnej pružnej zmesi sa do vlasov nezarezávajú a nepoškodzujú ich, takisto nie je problémom ani opakované posúvanie bez prekeratínovania spoju. Sú vyrabané v troch veľkostiach Large, Medium a Small - čo umožňuje touto technikou nadpájať aj extrémne jemné vlasy. Za zmienku stojí aj nespočetná farebná škála spojov, ktorá zabezpečí, že spoj je vo vlasoch takmer neviditeľný.

Celebrity

Easilocks je najlepšie stráženým tajomstvom v Hollywoode s nespočetným množstvom celebrít ako napríklad sestry Kardashian, Britney Spears, Mariah Carey atď podporujúcich túto ekologickú alternatívu k zlepšeniu kvality ich prirodzených vlasov, s vedomím, že kedykoľvek sa rozhodnú zmeniť svoj účes Easilocks nezanechá na ich vlasoch ani jedinú zmienku.

Prezrite si fotky metódy EASILOCKS:

Great Lengths

Môžu byť predĺžené vlasy prakticky nezistiteľné? Áno môžu. Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní a zahusťovaní vlasov. Predĺženie je vysoko kvalitné a neviditeľné, prakticky nezistiteľné na dotyk.

 • garantuje 100% nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna
 • má širokú škálu farebných odtieňov
 • na nadpojené vlasy a aplikáciu platí záruka
 • nadpája inteligentnými digitálnymi prístrojmi, má 4 metódy nadpájania
 • vlasy spája biopolymérom, ktorý má molekulárnu mriežku ľudského vlasu. Spoje sú takmer neviditeľné. Jedno napojenie možné užívať 4-7 mesiacov s 0% poškodením vlasového vlákna a pokožky.
 • 100 % prírodne vlasy sú ručné triedené v smere rastu vlasov, v dôsledku toho nedochádza k uzleniu,
 • vlasy majú pevnú a lesklú štruktúru.

Prezrite si fotky hotových predĺžení Great Lengths:

GL Tapes NOVINKA

Rýchlo, jednoducho a neviditeľne. Prevratná metóda Vám umožňuje experimentovať bez akéhokoľvek zásahu do vlastného vlasu. Výhodou je rýchla aplikácia a možnosť opätovného aplikovania až 3krát. Vydržia 3 mesiace.

Prezrite si fotky hotových predĺžení GL Tapes: